APARTMÁNY KANCELÁRSKE PRIESTORY OBCHODNÉ PRIESTORY

O NÁS

  Naša spoločnosť rozvíja svoju činnosť v oblasti montáží, opráv a údržby elektrických zariadení a bleskozvodov, riadiacou a montážnou činnosťou meraní a regulácií. Firma vlastní oprávnenia na činnosti: výroba, montáž, oprava a údržba el. zariadení v rozsahu zariadenia do 1000 V.
  Firma vznikla v roku 1992 pod názvom MERTIS a v roku 2001 sa transformovala na spoločnosť STAVIMPORT s.r.o.. Vo svojich začiatkoch firma realizovala menšie celky v oblasti MaR a neskôr sa stala aj autorizovaným dovozcom dánskej firmy Danfoss.
  Naša spoločnosť realizovala niekoľko zaujímavých projektov v oblasti energetiky a náročnosti na jej znižovanie. Medzi ne patrí energetický komplex tepelného hospodárstva Hlinikárne ZSNP Žiar nad Hronom, Witzeman Vlkanová, Plastika Nitra, Palinalfa Vráble, Slovalco, Alufinal, Jadrová elektráreň Mochovce.
  V priebehu ďalších rokov firma realizovala rekonštrukčné a elektromontážne práce pre Transpetrol a.s. Bratislava. Konkrétne na ČS PHM v Tupej a Čoltovo. Od roku 2000 spolupracujeme s nemeckou firmou Mathai Group so sídlom v Senci.
  V roku 1999 firma zakúpila časť pôvodného komplexu slov. mlynární v centre Levíc, ktorý zrekonštruovala ako vlastný investičný celok slúžiaci ako polyfunkčný celok a tiež ako sídlo firmy Stavimport s.r.o.

 

    

NAŠE SLUŽBY

Zdieľaj!